Titles you rated
LucyRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0- Hell GateRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
JumperRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 4.0