Series
Ratings
55
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Talentless NanaRated ★ 3.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0