Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
LetoRated ★ 2.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
A Bigger SplashRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
JaneRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 0.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
20th Century WomenRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0