Titles you rated
Fight ClubRated ★ 2.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 3.5
RinguRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 2.0