Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0