Series
Ratings
102
SKY CastleRated ★ 3.5
Da Vinci's DemonsRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 3.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 2.5
RomeRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
MerlinRated ★ 3.0
The TudorsRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.0
GothamRated ★ 4.0