Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5