Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 3.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 4.0