Titles you rated
ElementalRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
ChokeholdRated ★ 2.5
The Black PhoneRated ★ 2.5
FallRated ★ 4.0
The Devil's DealRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
AntebellumRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The WonderRated ★ 2.5