Series
Ratings
47
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 2.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0