Titles you rated
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
OsmosisRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0