Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
The Stepford WivesRated ★ 4.0
Laws of AttractionRated ★ 3.5