Movies
Ratings
672- KOKUHORated ★ 2.5
- Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
- Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
- Death Becomes HerRated ★ 4.0
- New WorldRated ★ 3.5
- American BeautyRated ★ 4.0
- Revolutionary RoadRated ★ 4.5
- How to Train Your DragonRated ★ 4.5
- Apocalypse NowRated ★ 5.0
- The Killing of a Chinese BookieRated ★ 3.5
- VillainRated ★ 3.0
- Sunset BoulevardRated ★ 4.5
- Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
- PietaRated ★ 4.5
- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
- Perfect BlueRated ★ 5.0
- CruisingRated ★ 2.5
- Saving Private RyanRated ★ 4.0
- MossRated ★ 3.0
- Paris, TexasRated ★ 4.0