Titles you rated
Tengoku DaimakyoRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.0
The OARated ★ 5.0
The OARated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 3.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 2.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 0.5
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 3.0
FLCLRated ★ 4.0- 闘牌伝説 アカギRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0