Titles you rated
SéraphineRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Ed WoodRated ★ 3.0
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
October SkyRated ★ 5.0
Side EffectsRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 3.0
Sliding DoorsRated ★ 5.0
Camille ClaudelRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0