Titles you rated
Love on DeliveryRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0