Movies
Ratings
83
PleasantvilleRated ★ 5.0
Over the BorderRated ★ 4.0
About SchmidtRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.0
Mr. Holland's OpusRated ★ 4.0
The Boat That RockedRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0- Pitch HighRated ★ 3.0
HahahaRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0