Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
Where the Wild Things AreRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Kinky BootsRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 2.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
American HoneyRated ★ 3.5
Pete's DragonRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
SuperRated ★ 4.0