Movies
Ratings
559- Basil and DaisyRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
RosettaRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Raining StonesRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Tokyo SonataRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 2.5
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 3.0
Miss AmericanaRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 4.0