Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 0.5
My GirlRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 1.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0