Movies
Ratings
488
LoganRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0