Titles you rated
LuciferRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
My Husband Won't FitRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 1.5
AbyssRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 2.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Man to ManRated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5