Titles you rated
 Call Me by Your NameRated ★ 4.5 Call Me by Your NameRated ★ 4.5
 The ThroneRated ★ 3.5 The ThroneRated ★ 3.5
 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
 DefianceRated ★ 4.0 DefianceRated ★ 4.0
 SicarioRated ★ 3.0 SicarioRated ★ 3.0
 End of WatchRated ★ 3.5 End of WatchRated ★ 3.5
 Son of a GunRated ★ 4.0 Son of a GunRated ★ 4.0
 AladdinRated ★ 4.5 AladdinRated ★ 4.5
 Suck Me ShakespeerRated ★ 4.0 Suck Me ShakespeerRated ★ 4.0
- Two MothersRated ★ 3.0
 A Single ManRated ★ 3.5 A Single ManRated ★ 3.5
 Eloïse's LoverRated ★ 4.5 Eloïse's LoverRated ★ 4.5
- PuzzleRated ★ 0.5
 Farewell, My QueenRated ★ 4.0 Farewell, My QueenRated ★ 4.0
 Struck by LightningRated ★ 3.5 Struck by LightningRated ★ 3.5
 Magic MikeRated ★ 3.5 Magic MikeRated ★ 3.5
 The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.0 The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.0
 Drive AngryRated ★ 2.5 Drive AngryRated ★ 2.5
 DeadfallRated ★ 3.5 DeadfallRated ★ 3.5
 DOA: Dead or AliveRated ★ 4.0 DOA: Dead or AliveRated ★ 4.0