Titles you rated
In TimeRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 1.0
DisturbiaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0