Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5