Titles you rated
One Punch ManRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0