Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 2.5
The Nice GuysRated ★ 2.5
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Despicable Me 4Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0