Titles you rated
 Sex Education Season 4Rated ★ 2.0 Sex Education Season 4Rated ★ 2.0
 The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0 The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
 RatchedRated ★ 2.5 RatchedRated ★ 2.5
 Monsters at Work Season 2Rated ★ 4.0 Monsters at Work Season 2Rated ★ 4.0
 Monsters at Work Season 1Rated ★ 4.0 Monsters at Work Season 1Rated ★ 4.0
 Dug DaysRated ★ 4.0 Dug DaysRated ★ 4.0
 Zootopia+Rated ★ 3.0 Zootopia+Rated ★ 3.0
 Dexter: Original SinRated ★ 3.0 Dexter: Original SinRated ★ 3.0
 Severance Season 2Rated ★ 4.5 Severance Season 2Rated ★ 4.5
- Ramyeon Kkondae Season 5Rated ★ 3.0
- Ramyeon Kkondae Season 4Rated ★ 3.0
- Ramyeon Kkondae Season 3Rated ★ 3.0
- Ramyeon Kkondae Season 2Rated ★ 3.0
- Ramyeon KkondaeRated ★ 3.0
 Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0 Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
 I Am Groot Season 2Rated ★ 3.5 I Am Groot Season 2Rated ★ 3.5
 TV Animal FarmRated ★ 4.0 TV Animal FarmRated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 2.5
 Girl From NowhereRated ★ 1.5 Girl From NowhereRated ★ 1.5
- Unanswered questionsRated ★ 3.0