Series
Ratings
287
MindhunterRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Captains of the WorldRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0