Movies
Ratings
714
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 3.5
Only the BraveRated ★ 3.0
Howard the DuckRated ★ 2.0
Jojo RabbitRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 1.5
SawRated ★ 3.5
Call BoyRated ★ 3.0
10x10Rated ★ 2.0
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 2.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 3.0
Miss LonelyRated ★ 1.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 1.0
Gone GirlRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5