Series
Ratings
20- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5