Series
Ratings
88
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
The Diamond Sleeping in the SeaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
My Dear ExesRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.0- さとうきび畑の唄Rated ★ 3.5
- Long Love LetterRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 2.5