Movies
Ratings
242
Get OutRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5