Movies
Ratings
262
PhoenixRated ★ 4.5
TransitRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
AfireRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
UndineRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 3.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Naked LunchRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Four DaughtersRated ★ 4.0
Grand TourRated ★ 3.5
CrashRated ★ 4.0