Movies
Ratings
1022
Lars and the Real GirlRated ★ 4.5
Odd ThomasRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
OculusRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 1.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 2.0
The Ides of MarchRated ★ 4.5
The BodyRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.0