Movies
Ratings
399
Kelly + VictorRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
ShameRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The StudentRated ★ 3.0