Titles you rated
 You and Everything ElseRated ★ 3.5 You and Everything ElseRated ★ 3.5
 TempestRated ★ 3.0 TempestRated ★ 3.0
 Hyper KnifeRated ★ 3.5 Hyper KnifeRated ★ 3.5
 Friendly RivalryRated ★ 3.5 Friendly RivalryRated ★ 3.5
 Melo MovieRated ★ 3.5 Melo MovieRated ★ 3.5
 NewtopiaRated ★ 4.0 NewtopiaRated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
 Hellbound Season 2Rated ★ 3.0 Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
 The BequeathedRated ★ 2.0 The BequeathedRated ★ 2.0
 Parasyte: The GreyRated ★ 3.0 Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
 Blood FreeRated ★ 3.0 Blood FreeRated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 4.5
- 개소리Rated ★ 3.0
 Shop of the LampRated ★ 4.0 Shop of the LampRated ★ 4.0
 Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0 Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
 Beef Season 1Rated ★ 3.0 Beef Season 1Rated ★ 3.0
 Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0 Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
 EviliveRated ★ 3.0 EviliveRated ★ 3.0
 Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0 Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0