Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 2.5
Being MariaRated ★ 3.0- HurdleRated ★ 2.5
Caligula: The Ultimate CutRated ★ 3.0- The Price of GoodbyeRated ★ 2.5
- The InformantRated ★ 1.0
She Taught Me SerendipityRated ★ 1.5- 홍어의 역습Rated ★ 0.5
Concrete MarketRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Voice in the CrimeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Ancestral HomeRated ★ 2.0- HallanRated ★ 3.0
HimRated ★ 2.0
The People UpstairsRated ★ 3.0- Echo of the PastRated ★ 3.0