Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
Missing: The Other Side 2Rated ★ 4.0
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Only One PersonRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
ErasedRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
Dark HoleRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Voice Season 4Rated ★ 3.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0