Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0