Movies
Ratings
412
NebraskaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
SidewaysRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
Parallel MothersRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
Human CapitalRated ★ 3.0