Movies
Ratings
213
Step Up 3DRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0