Series
Ratings
43
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5