Movies
Ratings
322- SinglesRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0