Titles you rated
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
All Is LostRated ★ 4.0
A Gang StoryRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Raid 2Rated ★ 3.5
DrivenRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
22 BulletsRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 3.5
A LoveRated ★ 3.5
Elite SquadRated ★ 4.0