Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5