Titles you rated
One the WomanRated ★ 4.0
The VeilRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 5.0
- BernardRated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0