Titles you rated
The HuntRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
The MuleRated ★ 4.0
Brawl in Cell Block 99Rated ★ 4.0
PandorumRated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Charlie CountrymanRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0