Titles you rated
MulanRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 4.5
Long ShotRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.5