Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0- The Man Who LaughsRated ★ 4.0
- Midnight SunRated ★ 1.5
Love UntangledRated ★ 1.0
CallRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
BrickRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 2.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 2.5
DamselRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 0.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.0
HarbinRated ★ 3.0
Sasaki and Miyano: Graduation ArcRated ★ 2.0
That ChristmasRated ★ 2.5